SOPO optickej komunikácie Co, sro založená v roku 2009, ako jeden najväčší výrobca a dodávateľ pasívne fiber optic súčastí a zariadení. S bohatými skúsenosťami v navrhovaní a výrobe fiber optic pasívnych súčiastok a zariadení, so systémom vysokej kvality, moderné výrobné vybavenie a vysoko kvalifikovaných pracovníkov, sme vytvorili dobrý vzťah s množstvom slávnych spoločnosti komunikácie. Ponúkame širokú škálu produktov vrátane optických odpojovač, odpojovač Core, kolimátor, WDM série, optické prepínanie, optické obehové a tak ďalej. Okrem štandardných dielov, ponúkame vlastné časti podľa špecifikácie zákazníka.

Tlačové centrum

newscenter Modul transceiver CWDM SFP 1270nm-161...

Modul transceiver CWDM SFP 1270nm-1610nm Vlnová dĺžka, SMF vlákno, LC konektor, do 100km

Komunikácia

Kontaktujte nás
SOPO optické komunikačné Co., Ltd

Adresa: JinDiDa Priemyselná zóna, Pak Langkou priemyslu, Dalang Street, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefón: +86-755-23124132

Faxovanie: 86-755-23774378

E-mailom: 18818523155@163.com

SOPO optické komunikačné Co., Ltd
foottop