1310nm, 1470nm 220m, 10km Dom vysielač 10gbase Gigabit SFP Zx Gbic SFP vlákno kábel konektor adaptéra

1310nm, 1470nm 220m, 10km Dom vysielač 10gbase Gigabit SFP Zx Gbic SFP vlákno kábel konektor adaptéra

10GBase-LRM X2 vysielač (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM) produktu Podrobnosti OEM & colné partnerstvo s radom svetovej triedy výrobcami OEM viac ako 8 rokov

Function

10GBase-LRM X2 vysielač (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM)

Podrobnosti o produkte

Číslo dielu

X2-10GSR-31

Názov dodávateľa

Fiberstore

Typ formulára

X2

Max rýchlosť

10Gbps

Vlnová dĺžka

1310nm

Kábel max vzdialenosť

220m

Rozhranie

SC duplex

Optické komponenty

FP 1310nm

Typ kábla

PEŇAŽNÉHO TRHU

DOM podpora

áno

TX Power

-6.5 ~-0.5dBm

Citlivosť prijímača

andlt; -14.4dBm

Komerčné teplotný rozsah

0-70° C (32 až 158° F)

HTS harmonizovaný kód

8517706000

OEM andamp; Colné

Partnerstvo s radom svetovej triedy OEM výrobcov viac ako 8 rokov, Sopofiber je schopný poskytovať prispôsobené a cenovo výhodné riešenia vysokej kvality pre všetky potreby a špecifikácie vrátane optický dizajn, mechanický dizajn, plošných Rady (PCB), rozvrhnutie a dizajn elektrických, softvér andamp; Firmware design, integrované zhromaždenia, konkrétne menovky, atď. S rastúci predaj a priaznivé zákazníkov, Sopofiber sa rýchlo rozširuje po celom svete a sa stáva popredným poskytovateľom priemysel optickej komunikácie. Ak máte záujem o naše produkty, neváhajte nás kontaktovať.

Balenie andamp; Označovanie

Tento ľahko vziať a dobre-chránený vysielač balík bol označený a označené bysopofiberas predvolené. Prispôsobené náveske alebo obale riešenia sú k dispozícii ako žiadosť.

10GBase-LR X2 vysielač (SMF, 1310nm, 10 Km, SC, DOM)

Podrobnosti o produkte

Číslo dielu

X2-10GLR-31

Názov dodávateľa

Fiberstore

Typ formulára

X2

Max rýchlosť

10Gbps

Vlnová dĺžka

1310nm

Kábel max vzdialenosť

10km

Rozhranie

SC duplex

Optické komponenty

DFB 1310nm

Typ kábla

SMF

DOM podpora

áno

TX Power

-8.2 ~ 0.5dBm

Citlivosť prijímača

andlt; -14.4dBm

Komerčné teplotný rozsah

0-70° C (32 až 158° F)

HTS harmonizovaný kód

8517706000



Zdvihne na rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, SOPO je známy ako jeden z najväčších výrobcov 1310nm, 1470nm 220 m, 10 km dom vysielač 10gbase gigabit sfp zx gbic sfp vlákno kábel konektor adaptéra pre svoju vysokú kvalitu a nízku cenu výrobkov a vynikajúce služby. Prosím môže slobodne kupovať lacné výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: 1310nm, 1470nm 220m, 10km dom vysielač 10gbase gigabit SFP zx adaptér gbic SFP vlákno kábel konektor výrobcovia, továrne, vyrobené v Číne, kvalita, nízka cena, lacné
Súvisiace produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikačné Co., Ltd

Adresa: JinDiDa Priemyselná zóna, Pak Langkou priemyslu, Dalang Street, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefón: +86-755-23124132

Faxovanie: 86-755-23774378

E-mailom: 18818523155@163.com

SOPO optické komunikačné Co., Ltd
foottop