4,8,16ch-CWDM-MUX-demux-CWDM-module SFP Mini transportných 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm

4,8,16ch-CWDM-MUX-demux-CWDM-module SFP Mini transportných 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm

SOPOfiber ponúka plný rozsah z Transportných Mux-Demuxujete a optické pridať Drop Multiplexer (OADM) jednotky pre všetky druhy aplikácií a sieťových riešení.

Function

SOPOfiber ponúka plný rozsah z Transportných Mux-Demuxujete a optické pridať Drop Multiplexer (OADM) jednotky pre všetky druhy aplikácií a sieťových riešení. Niektoré najbežnejšie sú: Gigabit andamp; 10GEthernet, SDH/SONET, ATM, ESCON, Fibre Channel, FTTx a CATV.

SOPOfibersand #39; Delenia hrubé vlnovej dĺžky multiplexer (Transportných Mux/Demuxujete) využíva tenký film technológie a vlastný dizajn-flux kovu lepenie mikro optika obalov. Poskytuje nízke vloženia straty, vysoká kanál izolácie, široký pass kapela nízkoteplotné citlivosť a epoxidové zadarmo optickej dráhy.

Naše produkty Transportných Mux Demuxujete poskytujú maximálne 16-kanálový alebo dokonca 18-kanál Multiplexing na jedno vlákno. Splatnosti nízke vloženia stratu je potrebné WDM sietí, môžeme pridať aj "Skip komponent" v module Transportných Mux/Demuxujete znížiť IL ako opcia. Štandardný typ balíka Transportných Mux/Demuxujete zahŕňať: ABS obale, LGX pakcage and19 "1U rackmount.

Funkcie

Nízke vloženia straty

Široký pass band

Vysoko kanál izolácie

Vysoká stabilita a spoľahlivosť

Epoxy-free na optickej dráhy

Prístup k sieti

Aplikácie

Riadok sledovania

WDM siete

Telekomunikačné

Mobilné aplikácie

Fiber optické zosilňovače

Acess siete

Výkonnostné špecifikácie

Parameter

4-kanálový

8 kanálový

16 kanálov

MUX

Demuxujete

MUX

Demuxujete

MUX

Demuxujete

Kanál vlnová dĺžka (nm)

1270~1610

Centrum vlnovej presnosť (nm)

±0.5

Odstupe kanálov (nm)

20

Kanál Passband (@-0,5 dB šírka pásma (nm)

andgt, 13

Vloženie straty (dB)

≤1.6

≤2.5

≤4.5

Kanál jednotnosti (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

Kanál zvlnenie (dB)

0.3

Izolácia (dB)

Priľahlé

N /

andgt; 30

N /

andgt; 30

N /

andgt; 30

Non-susedné

N /

andgt, 40

N /

andgt, 40

N /

andgt, 40

Inertion strata teploty citlivosť (dB /)

andlt; 0,005

Vlnová dĺžka teplota radenie (nm /)

andlt; 0,002

Polarizácia závislé straty (dB)

andlt; 0,1

Polarizácia režim rozptyl

andlt; 0,1

Smerovosť (dB)

andgt, 50

Vrátiť stratudB

andgt, 45

Maximálna zaťažiteľnosť (mW)

300

Opterating teplota (℃)

-5~+75

Teplota skladovania (℃)

-40~85

Balík rozmer (mm)

L100 x W80 x H10

L142 x W102 x H14.5

Špecifikácie sa môžu meniť bez upozornenia.

Vyššie uvedené špecifikácie sú pre zariadenie bez konektora.

Informácie o objednávaní

TRANSPORTNÝCH

X

XX

X

XX

X

X

XX


Kanálový rozstup

Počet kanálov

Konfigurácia

1. kanál

Vlákien typu

Dĺžka vlákien

In/Out konektor

C = Transportných mriežky

04 = 4 kanál

08 = 8 kanálov

16 = 16 kanálov

18 = 18 kanálov

N = N kanál

M = Mux

D = Demuxujete

O = OADM

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = špeciálny

1 = holé vlákniny

2 = 900um loose tube

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = určiť

0 = žiadne

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = určiť


Popis:

Mini Transportných Mux a Demuxujete modul je založený na tenký film filter technológie a voľný priestor balíka technológie, používané na multiplex alebo de-multiplex 4 kanál alebo 8 kanál Transportných vlnovej dĺžke v rozmedzí 1271 ~ 1611nm, a pgrade port je voliteľné.

funkcie

Nízke vloženia straty

Vysoká izolácia
Nízka PDL
Kompaktný dizajn
Vysoká spoľahlivosť a stabilitu


Aplikácie
Aplikácie

Systém Transportných
PON sietí
CATV Odkazy


Súlad
Súlad

√ Telcordia GR-1209-CORE-2001
√ Telcordia GR-1221-CORE-1999
√ RoHS


Špecifikácie

Špecifikácia



Zdvihne na rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, SOPO je známy ako jeden z najväčších výrobcov 4,8,16ch-cwdm-mux-demux-cwdm-module sfp mini transportných 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm pre svoju vysokú kvalitu a nízku cenu výrobkov a vynikajúce služby. Prosím môže slobodne kupovať lacné výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: 4,8,16ch-CWDM-MUX-demux-CWDM-module SFP mini transportných 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm výrobca, továrne, vyrobené v Číne, kvalita, nízka cena, lacné
Súvisiace produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikačné Co., Ltd

Adresa: JinDiDa Priemyselná zóna, Pak Langkou priemyslu, Dalang Street, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefón: +86-755-23124132

Faxovanie: 86-755-23774378

E-mailom: 18818523155@163.com

SOPO optické komunikačné Co., Ltd
foottop