850nm/1060nm/980nm/1480nm High-power-polarizácia-necitlivé Usb optická spolu odpojovač Ic

850nm/1060nm/980nm/1480nm High-power-polarizácia-necitlivé Usb optická spolu odpojovač Ic

Odpojovač je druh optický komponent, jeho základnou funkciou je realizovať pozitívne prenosu optického signálu a inhibuje spätné svetlo

Function

Odpojovač je druh optický komponent, jeho základnou funkciou je realizovať pozitívne prenosu optického signálu a inhibuje spätné svetlo.

Funkcie
• Nízke vloženia strata
• Vysoká izolácia
• Vysoký výkon a manipulácia
• Vysoké späť straty
Aplikácie
• Fiber Laser Line monitorovanie
• Prístrojové vybavenie
• Fiber zosilňovač
• Laboratórne výskum

Výkonnostné špecifikácie

Parametre

Jednotka

Hodnoty

Centrum vlnovej dĺžky (λc)

nm

1064 alebo zadajte

Prevádzkový rozsah vlnovej dĺžky

nm

±10

Typ.Peak izolácia

dB

32~40

Izolácie min. v 23℃

dB

26

Typ.Peak vloženia straty

dB

0.6

Max. Vloženie straty na 23℃, λc

dB

1.0

Min. návrat straty (Port 1/Port 2)

dB

50/50

Max. Polarizácia závislé straty v 23℃

dB

0.15

Max. Optický výkon (CW)

W

1,3,5,10,20 alebo zadajte

Max. Zaťaženie v ťahu

N

5

Vlákien typu

Hi1060 vlákno alebo LMA vlákniny

Prevádzková teplota

-5 až + 50

Teplota skladovania

-20 až + 75

* Pre pulse aplikácie, pls diskutovať s našej.

* Aktuálne balíka rozmery môže byť trochu odlišný od toho v doleuvedených kreslenie, pre presné rozmery prosím kontaktujte naše.

Informácie o objednávaní

HPPII

X X X X

XX

X X

X

X

X

Vlnová dĺžka

Typ balíka

Odovzdanie moci

Typ konektora

Fiber bunda

Dĺžka vlákien

1064 = 1064nm
S = špeciálne

C1 = typ C1
C2 = typ C2

01 = 1T
02 = 2W
05 = 5W
10 = 10W
20 = 20W

N = None
S = špeciálne

1 = holé vlákniny
2 = 900um loose tube
3 = 2 mm kábla
4 = 3 mm kábla

1 = 1 m
2 = 2 m
S = určiť

PDF
Vysokovýkonné polarizácia necitlivé odpojovač

1060, 1480nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funkcie

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

Aplikácie

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. telekomunikácií

PerformanceSpecifications

Wavelength(nm)

1060

1480

Typ

SingleStage

DualStage

SingleStage

DualStage

Trieda

PGrade

TypicalIsolation(dB)

40

55

41

55

Min.Isolation(dB)

30

45

31

45

TypicalInsertionLoss(dB)

1.5

2.4

0.4

0.5

Max.insertionLoss(dB)

2.0

3.4

0.6

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧50

≧50

≧65/60

≧65/60

PDL(DB)

≦0.15

≦0.15

≦0.05

≦0.05

PMD(PS)

0.20

0.05

0.20

0.05

Bandwidth(nm)

±15

±15

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ + 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ + 85

FiberType

CorningHi1060

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

Rozmery (mm)

Φ5.5xL30

OpticalPowerHandling(mW)

300







1.At23℃overbandwidth.

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL, operatingwavelengthrange.-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Vlnová dĺžka

Trieda

PigtailStyle

FiberLength

Balík

V / OutConnector

IS = Singlestage

IU = Dualstage

10 = 1060nm

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

LB = LBand

P = Premium

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1,0 m

2 = 1.5 m

3 = 2,0 m

4 = CustomLength

B = Btype

0 = žiadne

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = DV/AC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

850,980, 1060nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funkcie

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. LowPDL

4. HighStabilityandHighReliability

5. odparovaného

Aplikácie

1. FiberopticAmplifiers

2. PumpLaserSource

3. FiberopticSensor

4. TestandMeasurement

5. prístrojové

PerformanceSpecifications

Parameter

Špecifikácia

OperatingWavelength(nm)

850±20,980±20,1060±20

TypicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

23

TypicalInsertion(dB)

1.0

MaximumInsertionLoss(dB)

1.2

ReturnLoss(dB)

50

PDL(DB)

0.2

OperatingTemperature(℃)

0 ~ + 50

StorageTemperature(℃)

-40 ~ + 85

Fibertype

HI780Fiberorcustomer

PackageDimension(nm)

L52xW28xH27

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Orderinginformation

JE

XX

X

X

X

XX


Vlnová dĺžka

PigtailStyle

FiberLength

FiberType

V / OutConnector

85 = 850nm

98 = 980nm

10 = 1060nm

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 0,25 m

2 = 0,5 m

3 = 1,0 m

S = CustomerLength

1 = HI780

2 = HI980

3 = HI1060

0 = žiadne

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = špeciálne


Zdvihne na rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, SOPO je známy ako jeden z najväčších výrobcov 850nm/1060nm/980nm/1480nm high-power-polarizácia-necitlivé usb optická viazanej odpojovač ic pre svoju vysokú kvalitu a nízku cenu výrobkov a vynikajúce služby. Prosím môže slobodne kupovať lacné výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: 850nm/1060nm/980nm/1480nm high-power-polarizácia-necitlivé usb optická spolu odpojovač ic výrobcov, továrne, vyrobené v Číne, kvalita, nízka cena, lacné
Súvisiace produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikačné Co., Ltd

Adresa: JinDiDa Priemyselná zóna, Pak Langkou priemyslu, Dalang Street, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefón: +86-755-23124132

Faxovanie: 86-755-23774378

E-mailom: 18818523155@163.com

SOPO optické komunikačné Co., Ltd
foottop