980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-WDM Fiber Optic konektor Mux Demuxujete modul pre obchodnú sieť

980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-WDM Fiber Optic konektor Mux Demuxujete modul pre obchodnú sieť

Popis mikro-optika WDM využíva tenký film technológie a vlastný dizajn-flux kovu lepenie mikro optika obalov.

Function

Popis
Mikro-optika WDM využíva tenký film technológie a vlastný dizajn-flux kovu lepenie mikro optika obalov. Poskytuje nízke vloženia straty, vysoká kanál izolácie, nízkoteplotné citlivosť a epoxidové zadarmo optickej dráhy.
Funkcie
• Nízke vloženia strata
• Vysoké späť straty
Široký prevádzkové vlnový rozsah
• Vysoká kanál izolácie
• Vysoká stabilita a spoľahlivosť
• Epoxidové-zadarmo na optickej dráhy
Aplikácie
• Systém monitorovania
• WDM siete
• Vysielače a vlákniny lasery
• Fiber optické zosilňovače
• Fiber Optic nástrojov

Výkonnostné špecifikácie

Parameter

MWDM-54

MWDM-59

Prístupový kanál vlnovou dĺžkou (nm)

1530~1565

1525~1600

Odrážajú kanál vlnová dĺžka (nm)

1450~1490

965~1000

Vloženie straty (dB)

Odrážajú kanál

≤0.5

≤0.7

Prístupový kanál

≤0.6

≤0.9

Vloženie strata variácie

andlt; 0,3

Izolácia @Add/Drop kanál

Odrážajú kanál

andgt, 15

andgt, 15

Prístupový kanál

andgt, 25

andgt; 30

Inertion strata teploty citlivosť (dB/℃)

andlt; 0,005

Polarizácia závislé straty (dB)

andlt; 0,1

Polarizácia režim disperzie (ps)

andlt; 0,1

Smerovosť (dB) (vstup pridať, výstup k poklesu, pridať k poklesu

andgt, 50

Vrátiť stratu (dB)

andgt, 55

Maximálna zaťažiteľnosť (mW)

500

Opterating teplota (℃)

-10~+75

Teplota skladovania (℃)

-40~+85

Vlákien typu

Corning SMF-28e vlákniny

Corning HI 1060 vlákniny v spoločnej andamp; Odraz port, SMF-28e vlákna hes lo

Balík Dimention

Φ5.5x34 (L38 pre 900um Loose tube)

Špecifikácie sa môžu meniť bez upozornenia.

Vyššie uvedené špecifikácie sú pre zariadenie bez konektora.

Informácie o objednávaní

MWDM

X

X

X

XX

Vlnová dĺžka

Vlákien typu

Dĺžka vlákien

In/Out konektor

54 = 1550 pass/1480 odrážajú
59 = 1550 pass/980 odrážajú

1 = holé vlákniny
2 = 900um loose tube

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = žiadne
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = určiť

PDF
980/1550 1480/1550 filter WDM

Sopofiberand #39; Mikro-optické WDM využíva tenký film technológie a vlastný dizajn-flux kovu lepenie mikro optika obalov.
Poskytuje nízke vloženia straty, vysoká kanál izolácie, nízkoteplotné citlivosť a epoxidové zadarmo optickej dráhy.

PerformanceSpecifications

Parameter

FWDM4/35

FWDM5/34

FWDM34/5

PassBandWavelengthRange(nm)

1480~1500

1540~1560

1260 ~ 1360andamp; 1480 ~ 1500

ReflectionBand1WavelengthRange(nm)

1260~1360

1260~1360

1540~1560

ReflectionBand2WavelengthRange(nm)

1540~1560

1480~1500

Insertionloss(DB)

ReflectChannel

≤0.6

PassChannel

≤0.8

PassBandRippler(dB)

andlt; 0,3

Izolácia

ReflectChannel

andgt, 15

PassChannel

andgt; 30

InsertionLossTemperatureSensitivity(dB/)

andlt; 0,005

PolarizationDependentLoss(dB)

andlt; 0,1

PolarizationModeDispersion(ps)

andlt; 0,1

Directivity(DB)

andgt, 50

Returnloss(DB)

andgt, 50

MaximumPowerHandling(mW)

1000

OperatingTemperature))

-20~+80

StorageTemperature))

-40~+85

PackageDimension(mm)

Φ5.5x34(L38for900umLoosetube)

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

OrderingInformation

MWDM

X

X

X

XX


Vlnová dĺžka

FiberType

FiberLength

V / OutConnector

4/35 = 1490pass

1310andamp; 1550reflect

5/34 = 1550pass

1310andamp; 1490reflect

34/5 = 1310andamp; 1490pass

1550reflect

1 = Barefiber

2 = 900umloosetube

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = žiadne

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = určiť



Výkonnostné špecifikácie

Parameter

FWDM 4/35

FWDM 5/34

FWDM 34/5

Pass kapela vlnovou dĺžkou (nm)

1480~1500

1540~1560

1260 ~ 1360andamp; 1480 ~ 1500

Odraz kapela 1 vlnovou dĺžkou (nm)

1260~1360

1260~1360

1540~1560

Odraz Band 2 vlnovou dĺžkou (nm)

1540~1560

1480~1500

Vloženie straty (dB)

Odrážajú kanál

≤0.6

Prístupový kanál

≤0.8

Pass kapela Rippler (dB)

andlt; 0,3

Izolácia

Odrážajú kanál

andgt, 15

Prístupový kanál

andgt; 30

Vloženie straty teploty citlivosť (dB/℃)

andlt; 0,005

Polarizácia závislé straty (dB)

andlt; 0,1

Polarizácia režim disperzie (ps)

andlt; 0,1

Smerovosť (dB)

andgt, 50

Vrátiť stratu (dB)

andgt, 50

Maximálna zaťažiteľnosť (mW)

1000

Prevádzková teplota (℃)

-20~+80

Teplota skladovania (℃)

-40~+85

Balík rozmer (mm)

Φ5.5x34 (L38 pre 900um Loose tube)

Špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Vyššie uvedené špecifikácie sú pre zariadenie bez konektora.

Informácie o objednávaní

MWDM

X

X

X

XX

Vlnová dĺžka

Vlákien typu

Dĺžka vlákien

In/Out konektor

4/35 = 1490 pass
1310andamp; 1550 odrážajú
5/34 = 1550 pass
1310andamp, 1490 odrážajú
34/5 = 1310andamp, okolo 1490
1550 odrážajú

1 = holé vlákniny
2 = 900um loose tube

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = žiadne
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = určiť

PDF
1310/1490/1550nm filter WDM


Zdvihne na rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, SOPO je známy ako jeden z najväčších výrobcov 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-wdm fiber optic konektor mux Demuxujete modul pre podnikové siete pre svoju vysokú kvalitu a nízku cenu výrobkov a vynikajúce služby. Prosím môže slobodne kupovať lacné výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-WDM fiber optický konektor mux Demuxujete modul pre obchodné siete výrobcov, továrne, vyrobené v Číne, kvalita, nízka cena, lacné
Súvisiace produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikačné Co., Ltd

Adresa: JinDiDa Priemyselná zóna, Pak Langkou priemyslu, Dalang Street, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefón: +86-755-23124132

Faxovanie: 86-755-23774378

E-mailom: 18818523155@163.com

SOPO optické komunikačné Co., Ltd
foottop