Fast Ethernet A10-100m-SFP-media Converter a vlákniny na meď prehovoriť Vertikálna LED lišta

Fast Ethernet A10-100m-SFP-media Converter a vlákniny na meď prehovoriť Vertikálna LED lišta

Popis High performance Fiber odkaz Ethernet Extendery poskytovať až do 120KM z Ethernet rozšírenie cez vlákno single-módu.

Function

Popis
Vysokovýkonné vlákno odkaz Ethernet Extendery poskytovať až do 120KM z Ethernet rozšírenie cez vlákno single-módu. Model FS-1100 je ideálny pre campus sietí, pripojenie vzdialenej LAN a uľahčením optické pripojenie last-mile do metropolitnej siete (MAN) a inde. Poskytuje nákladovo efektívne riešenie plug-and-play pre diaľkový 10Base-T alebo 100Base-TX Ethernet rozšírenia a výhodu, 10 / 100M auto-negotiation, takže je ideálnou voľbou pri plánovaní budúcich aktualizáciách 10Base-T sietí. Ethernet Fiber Konvertory sú ultra miniatúrne veľkosti a majú tienené RJ45 Ethernet konektor, SFP štýl optickými vláknami pripojenia. Automatická detekcia vstavanú umožnia plný alebo polovičný duplex Ethernet operácie s žiadna konfigurácia potrebné!
Funkcie
• Accord IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FX MDI/MDI-X automatické vyjednávání, 10M / 100M automatické vyjednávanie
• Podporuje full/half duplex, Point-to-point transparentný prenos
• SFP slot
• Plug-and-play, jednoduchá inštalácia
• Môžete vložiť 2U 19andquot; 14 slotov Rackmount (externý výkon)
Aplikácie
• 10/100Mbps Gigabit optických diaľkových vysielacie siete Ethernet

Výkonnostné špecifikácie

Parameter

Špecifikácie

Režim prístupu

10/100Mbps

Štandard

IEEE802.3u 100Base-TX IEEE802.3 10Base-T, 100Base-FX;

Vlnová dĺžka

Mulitmode:850 / 1310nm; Jeden-režim: 1310 / 1550nm (možnosť)

Vzdialenosť

Kategórie 5 twisted pair: 100m
Vlákno: multi-režime 50/125,62.5/125μm (max vzdialenosť 2 km alebo 5km)
Vlákno: Single-mode 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm (max vzdialenosť až 20-120 km)

Port

Jeden RJ45 port:
Na pripojenie kategórie 5 STP/UTP krútené páry
Jeden optický port:
Multi-režim, dvojité vlákno: SC alebo ST (50, 62,5/125μm)
Jednotný režim, dvojité vlákno: SC alebo FC (9/125μm)
Jednotný režim jednotného vlákno: SC alebo FC (9/125μm)

Prevod prostriedkov

Media konverzie, Obchod-a-vpred/cut-through

MAC adresu tabuľky

1K

Priestor medzipamäte

1 Mbit

Riadenie toku

Duplexný: tok kontroly;
Polovičný duplex: spätný tlak

Oneskorenie

Store-and-forward: 9.6μs; Cut-through: 0.9μs

BER

andlt, 19-9

MTBF

100.000 hodín

LED indikátor

PWR (napájanie); FX LINK/ACT (optické prepojenie/akcia)
FDX (úplný duplex FX), TP LINK/ACT (krútené páry odkaz/akcia)
TP 100 (100M prenosovej rýchlosti krútené páry),
FX 100 (100M prenosovej rýchlosti optického vlákna)

Napájanie

DC 5V 1A (externé), AC220 0,5 / DC-48 (interná)

Spotreba energie

andlt, 2W

Prevádzková teplota

-10 ~ 55ºC

Prevádzková vlhkosť

5%~90%

Udržiavanie teploty

-40 ~ 70ºC

Udržiavanie vlhkosti

5% ~ 90% nekondenzujúca

Rozmery

71mm (Š) * 94mm (D) * 26 mm (H) (externého napájania)

Informácie o objednávaní

Model

vlnová dĺžka

Vlákniny

TX port

Vlákniny režim

TX power (SM)

RX Sen.
(SM)

Vzdialenosť

FM-1100-02

850/1310nm

SC/ST

RJ-45

MM, obojstranná tlač

-22 -12

≤-30

2km

FM-1100-L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-15 -8

≤-37

20km

FM-1100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-8 -3

≤-37

40km

FM-1100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-3-0

≤-37

60km

FM-1100-L8

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-8 -3

≤-40

80km

FM-1100-10

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-3-0

≤-40

100km

FM-1100-12

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

0 až 3

≤-40

120km

FM-1101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-13 -8

≤-36

20km

FM-1101-L2B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-13 -8

≤-36

20km

FM-1101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-8 -3

≤-36

40km

FM-1101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-8 -3

≤-36

40km

FM-1101-L8A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-5 -3

≤-36

80km

FM-1101-L8B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-5 -3

≤-36

80km

PDF
10-100M-Media Converter

Zdvihne na rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, SOPO je známy ako jeden z najväčších výrobcov fast ethernet a10-100 m-sfp-media converter a vlákniny medený koaxiálny fiber optic konvertor pre svoju vysokú kvalitu a nízku cenu výrobkov a vynikajúce služby. Prosím môže slobodne kupovať lacné výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: rýchly ethernet a10-100m-SFP-media converter a vlákniny, aby medený koaxiálny fiber optic converter výrobcov, továrne, vyrobené v Číne, kvalita, nízka cena, lacné
Súvisiace produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikačné Co., Ltd

Adresa: JinDiDa Priemyselná zóna, Pak Langkou priemyslu, Dalang Street, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefón: +86-755-23124132

Faxovanie: 86-755-23774378

E-mailom: 18818523155@163.com

SOPO optické komunikačné Co., Ltd
foottop