Mini-polarization-necitlivý-optické-odpojovač dual Opto odpojovač okruh Circulaor odpojovač Opto doska modulu

Mini-polarization-necitlivý-optické-odpojovač dual Opto odpojovač okruh Circulaor odpojovač Opto doska modulu

Mini polarizácia necitlivé optické odpojovač funkcie 1. Vysoká izolácia 2. Nízke vloženia strata 3. Vysoké návrat strata 4. Nízka polarizácia citlivosť

Function

MiniPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funkcie

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

5. miniSize

Aplikácie

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. telekomunikácií

PerformanceSpecifications

(Štandard) SingleStage

Parameter

PGrade

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310,1480, 1550orcustomer

TypicalIsolation(dB)

40

39

Isolation(min.)(DB)

≧30

≧28

InsertionLoss(Typ.)(dB)

≦0.4

≦0.5

InsertionLoss(Max.) (dB)

≦0.6

≦0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧55/55

≧55/55

PolarizationDependentLoss(dB)

≦0.1

≦0.15

PMD(PS)

0.25(0.05availableuponrequest)

Šírka pásma

±15

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ + 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ3.0x25

PowerHandling(mW)

300

(Štandard) DualStage

Parameter

PGrade

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310,1480, 1550orcustomer

TypicalIsolation(dB)

56

56

Isolation(min.)(DB)

≧42

≧40

InsertionLoss(Typ.)(dB)

≦0.5

≦0.6

InsertionLoss(Max.) (dB)

≦0.6

≦0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧55/55

≧55/55

PolarizationDependentLoss(dB)

≦0.1

≦0.15

PMD(PS)

0.05

Šírka pásma

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ + 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ3.0x25

PowerHandling(mW)

300

1.At23℃overbandwidth

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL,operatingwavelengthrange,-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Vlnová dĺžka

Trieda

PigtailStyle

FiberLength

Balík

V / OutConnector

IS = Singlestage

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

P = Premium

A = AGrade

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1,0 m

2 = 1.5 m

3 = 2,0 m

4 = CustomLength

C = Ctype

0 = žiadne

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC



Zdvihne na rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, SOPO je známy ako jeden z najväčších výrobcov mini-polarization-necitlivý-optické-odpojovač dual opto odpojovač okruh circulaor odpojovač opto doska modul pre svoju vysokú kvalitu a nízku cenu výrobkov a vynikajúce služby. Prosím môže slobodne kupovať lacné výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: mini-polarization-necitlivý-optické-odpojovač dual opto odpojovač okruh circulaor odpojovač opto doska modul výrobcovia, továrne, vyrobené v Číne, kvalita, nízka cena, lacné
Súvisiace produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikačné Co., Ltd

Adresa: JinDiDa Priemyselná zóna, Pak Langkou priemyslu, Dalang Street, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefón: +86-755-23124132

Faxovanie: 86-755-23774378

E-mailom: 18818523155@163.com

SOPO optické komunikačné Co., Ltd
foottop