Jednotný režim A10-100-1000 m SFP Media Converter a Ethernet Fiber Optic Converter

Jednotný režim A10-100-1000 m SFP Media Converter a Ethernet Fiber Optic Converter

Popis vysokovýkonné vlákno odkaz Ethernet Extendery poskytnúť až 80KM Ethernet rozšírenia cez vlákno single-módu

Function

Popis
vysokovýkonné vlákno odkaz Ethernet Extendery poskytnúť až 80KM Ethernet rozšírenia cez vlákno single-módu. Model FS-3100 je ideálny pre campus sietí, pripojenie vzdialenej LAN a uľahčením optické pripojenie last-mile do metropolitnej siete (MAN) a inde. Poskytuje nákladovo efektívne riešenie plug-and-play pre diaľkový 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-TX, Ethernet rozšírení a ďalšie výhody plynúce z 10/100/1000 M auto-negotiation, takže je ideálnou voľbou pri plánovaní budúcich aktualizáciách 10Base-T sietí. Ethernet Fiber Konvertory sú ultra miniatúrne veľkosti a majú tienené RJ45 Ethernet konektor, SFP štýl optickými vláknami pripojenia. Automatická detekcia vstavanú umožnia plný alebo polovičný duplex Ethernet operácie s žiadna konfigurácia potrebné.
Funkcie
• Accord IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FX, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX
• MDI/MDI-X automatické vyjednávání, 10M / 100M auto vyjednávanie
• Podporuje full/half duplex, Point-to-point transparentný prenos
• SFP slot
• Plug-and-play, jednoduchá inštalácia
• Môžete vložiť 2U 19andquot; 14 slotov Rackmount (externý výkon)
Aplikácie
• 10/100/1000Mbps Gigabit optických diaľkových vysielacie siete Ethernet

Výkonnostné špecifikácie

Parameter

Špecifikácie

Režim prístupu

10/100/1000Mbps

Štandard

IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FX

Vlnová dĺžka

Mulitmode:850; Jeden-režim: 1310 / 1550nm

Vzdialenosť

Kategórie 5 twisted pair: 100m
Vlákno: multi-režime 50/125,62.5/125μm (max vzdialenosť až 550m)
Vlákno: Single-mode 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm (max vzdialenosť až 20-80km)

Port

Jeden RJ45 port:
Na pripojenie kategórie 5 STP/UTP krútené páry
Jeden optický port:
Multi-režim, dvojité vlákno: LC (50, 62,5/125μm)
Jednotný režim, dvojité vlákno: LC (9/125μm)

Prevod prostriedkov

SFP Media konverzie

MAC adresu tabuľky

1K

Priestor medzipamäte

256Kbit

Riadenie toku

Duplexný: tok kontroly;
Polovičný duplex: spätný tlak

Oneskorenie

Store-and-forward: 9.6μs; Cut-through: 0.9μs

BER

andlt, 19-9

MTBF

100.000 hodín

LED indikátor

PWR (napájanie), FX ODKAZ (optické prepojenie akcie), TP LINK1000 (twisted pair link1000M), LINK100 TP (twisted pair odkaz 100M), zákona TP (twisted pair paketov)

Napájanie

Vstup externého 5 v =

Spotreba energie

4W

Prevádzková teplota

-10 ~ 55ºC

Prevádzková vlhkosť

5%~90%

Udržiavanie teploty

-40 ~ 70ºC

Udržiavanie vlhkosti

5% ~ 90% nekondenzujúca

Rozmery

26mmx 70 mm x 95 mm

Informácie o objednávaní

Model

vlnová dĺžka

Vlákniny

TX port

Vlákniny režim

TX power (SM)

RX Sen.
(SM)

Vzdialenosť

FS-3100-SR

850nm

LC

RJ-45

MM, obojstranná tlač

-17~-12

≤-20.0

550m

FS-3100-L2

1310nm

LC

RJ-45

SM, Duplex

-3~-8

≤-23.0

20km

FS-3100-L4

1310nm

LC

RJ-45

SM, Duplex

-3~-0

≤-25.0

40km

FS-3100-L8

1550nm

LC

RJ-45

SM, Duplex

= 1

≤-27.0

80km

FS-3101-L2A

T1310/R1550

LC

RJ-45

SM, BI-DI

-8~-3

≤-23.0

20km

FS-3101-L2B

T1310/R1550

LC

RJ-45

SM, BI-DI

-8~-3

≤-23.0

20km

FS-3101-L4A

T1310/R1550

LC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

40km

FS-3101-L4B

T1550/R1310

LC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

40km

FS-3101-L6A

T1490/R1550

LC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

60km

FS-3101-L6B

T1550/R1490

LC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

60km

PDF
10-100-1000m-SFP-Media Converter

Zdvihne na rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, SOPO je známy ako jeden z najväčších výrobcov jednotný režim a10-100-1000 m sfp media converter a ethernet fiber optic Converter pre svoju vysokú kvalitu a nízku cenu výrobkov a vynikajúce služby. Prosím môže slobodne kupovať lacné výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: jednotný režim a10-100-1000 m SFP media converter a ethernet fiber optic converter výrobcom, továrne, vyrobené v Číne, kvalita, nízka cena, lacné
Súvisiace produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikačné Co., Ltd

Adresa: JinDiDa Priemyselná zóna, Pak Langkou priemyslu, Dalang Street, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefón: +86-755-23124132

Faxovanie: 86-755-23774378

E-mailom: 18818523155@163.com

SOPO optické komunikačné Co., Ltd
foottop