Jednotný režim Dual Window spriahadlá a Multimode 1 x 2, 2 x 2 tavené Fiber Optic Lc spriahadlá straty

Jednotný režim Dual Window spriahadlá a Multimode 1 x 2, 2 x 2 tavené Fiber Optic Lc spriahadlá straty

Funkcie Low presahujúca strata Rôzne spojovacie pomer Kompaktná veľkosť aplikácie Diaľkových telekomunikačných

Function

Funkcie

Low presahujúca strata

Rôzne spojovacie pomer

Kompaktná veľkosť

Aplikácie

Diaľkových telekomunikačných

CATV systémy andamp; Fiberoptic senzory

Lokálnej siete

Výkonnostné špecifikácie


Parameter

Špecifikácie

Spojovacie pomer50/50%
Konfigurácia portu1 x 2 alebo 2 x 2
Smerovosť≥ 55dB
Prevádzková teplota-20 až + 75 ° C (-40 až + 85 ° C k dispozícii na požiadanie)
Teplota skladovania-40 až + 85 ° C
Vlákien typuCorning, singlemódovými SMF-28, DS vlákniny alebo flexcore
Pigtail dĺžka vlákien1m
Rozmery balenia (mm)Balík M, N, A, B, C


Informácie o objednávaní


T

T
TTTTTTTTTTTT
Typ
Trieda
Vlnová dĺžka
Spojka pomer alebo útlm (dB)
Port
Balík
Pigtail štýl
Vlákien typu
In/Out konektor

S= Singlemódovými štandardná spojka
W= Singlemódovými Wideband pár

S =Špeciálne
P
= Stupeň P
A= Stupeň

35= 1310/1550nm
36= 1310/1585nm


50= 50/50
30= 30/70
10= 10/90
05= 5/95
01= 1/99
0102= 1 x 2
0202= 2 x 2
M= Balík M
N= Balík N
A= PackageA
B= PackageB
C= PackageC
1= 250um holé vlákniny
2= 900um bunda
3= 3mm kábla

0= SMF-28
D= DS vlákniny
S= Špeciálny

0= None
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= ST
6= LC/UPC
7= LC/APC
X= Špeciálny


Zdvihne na rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti, SOPO je známy ako jeden z najväčších výrobcov jednotný režim dual window spriahadlá a multimode 1 x 2, 2 x 2 taveného vlákna zrakového lc spriahadlá stratou pre svoju vysokú kvalitu a nízku cenu výrobkov a vynikajúce služby. Prosím môže slobodne kupovať lacné výrobky vyrobené v Číne z našej výroby.

Hot Tags: jednotný režim dual window spriahadlá a multimode 1 x 2, 2 x 2 tavené fiber optic lc spriahadlá strata výrobcov, továrne, vyrobené v Číne, kvalita, nízka cena, lacné
Súvisiace produkty
Kontaktujte nás
SOPO optické komunikačné Co., Ltd

Adresa: JinDiDa Priemyselná zóna, Pak Langkou priemyslu, Dalang Street, Longhua nový okres, Shenzhen, Čína

Telefón: +86-755-23124132

Faxovanie: 86-755-23774378

E-mailom: 18818523155@163.com

SOPO optické komunikačné Co., Ltd